Sūdzību dēlis: Latvijā ir parādījies jauns krāpniecības veids – saņēmu SMS no nepazīstama numura!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

13 komentāri

“Acīmredzot Latvijā ir parādījies jauns krāpniecības veids. Šodien saņēmu SMS, ka grāmatvede Marina ir pārskaitījusi algu, bet man ir jāatskaita atpakaļ nodoklis.”

“Tieši tajā dienā man arī ienāca alga no darbavietas, bet likās aizdomīgi, ka ir norādīts privāts konts, tāpēc neapjuku un piezvanīju darba devējam. Viņš visu noliedza, ka tāda cilvēka pie viņa nestrādā un nesadarbojas.

Piezvanījām uz numuru, no kura atnāca SMS, tur uzreiz pateica, ka it kā sajauca numurs un SMS bija domāta citam Marekam. Izskatās, ka šajā situācijā ķer muļķus, kas atskaitītu mistisku naudu atpakaļ. Vienmēr pievērsiet uzmanību SMS, kur prasa naudu, un pārliecināties, vai tiešām ir kāda saistība ar jums un darba devēju!” Bez Tabu Sūdzību dēlī brīdina Mareks.