Sūdzību dēlis: Krāpnieki raksta un piedāvā bezmaksas apģērbu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien mana kolēģe no darba ar mani dalījās ar šo saiti. Pēc 5 minūtēm es saņēmu šādu īsziņu no šīs sievietes.”

Krāpnieki raksta un piedāvā bezmaksas apģērbu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Viņa neizskatās kā oficiāls “Adidas” pārstāvis. Es rakstīju uzņēmumam “Sportland”, viņi atbildēja, ka viņiem nav nekādu bezmaksas akciju. Palīdziet apturēt krāpniekus!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Marianna.

2 komentāri

2 komentāri

 • Anita

  Anita

  Arī es šādu ziņu uz vacapu saņēmu,bet tākā nēsmu lēticīga,nevēru vaļā bet uzreiz idzēsu
  • Pez

   Pez

   Tev nav viltus Whatsapp ar hieroglifim, tu pat vari izdzēst šādas ziņas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!