Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Krāpniecība? Iegādājos vienu loterijas “Simtgades loto” biļeti, un kods bija jau nokasīts!

“Labdien, “Bez Tabu”! Gribētu ar jūsu palīdzību brīdināt labticīgos “Simtgades loto” pircējus par iespējamu krāpniecību. Pati šo loto atbalstu, jo tā mērķis ir labs.

25.08. veikalā iegādājos vienu loterijas biļeti, un liels bija mans pārsteigums, kad, atverot to, pamanīju, ka nokasīts biļetes kods. Par laimi, biju uz pilsētu atbraukusi ar auto un tur arī šo biļeti vēlējos pārbaudīt.

Nekavējoties devos atpakaļ uz veikalu un jautāju pārdevējai, kā tas iespējams. Arī viņa likās pārsteigta un teica, ka kas tāds gadoties pirmoreiz.

Gribētos zināt, cik posmos iziet šīs biļetes, līdz tās nonāk pie pircēja, un kuros no tiem ir iespējams šādi tās “izlūkot”.

Esmu pārliecināta, ka lielākā daļa ļaužu biļetes pārbauda mājās, un, pat ja arī ievēro, ka ar to kaut kas nav kārtībā, tad neko vairs nespēj darīt, jo nav pārbaudījuši preci, “neatejot no kases”.

Tāpēc iesaku biļetes atvērt jau veikalā, lai pārliecinātos, vai netiek nopirkts “kaķis maisā”, jo laikam negodīgi cilvēki pamanās gūt labumu pat šādi.”

Iesūtīja: Līga (71 gads)

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Elina *
  +8 +5 -3

  Elina *

  Jo esmu darbojusies ar loterija biļetem un pēc svītra koda caur sistēmu var pārbaudīt vai ir laimēts , un kāds ir ieguvums :S
 • Jolanta Veselova
  +2 +2 0

  Jolanta Veselova

  Man arī tā bija izrādās nebijām pamanījusī, ka biļete ir laimējusi 5 euro. Pārbaudi uzmanīgi biļeti
 • Gundars
  +2 +2 0

  Gundars

  Nu ar tam simtgades kaut kas jau nav kartiba,pats uzspeleju iloto un nopirku 20 simtgades biletes,tad minutes 5 registrejas un kad iegaju par jaunu iloto lai nokasitu izradijas pilnigi visas tuksas diemzel kaut ari cereju kadu dalu no izteretas naudas dabut atpakal.Vai kadam ir kads laimests ari bijis?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl