Sūdzību dēlis: Boulings nepieņem savas dāvanu kartes

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Boulings nepieņem savas dāvanu kartes

“Sveiki! Vakar dēls devās uz AZ boulingu Jelgavā, lai ar draugiem uzspēlētu boulingu. Dēlam līdzi bija Ziemassvētkos uzdāvinātā dāvanu karte 30 eiro vērtībā. Dāvanu kartes derīguma termiņš norādīts 16.06.18, bet boulinga darbinieks atbildējis, ka karte nav derīga un varot izmest miskastē. Internetā http://www.azboulings.lv atradu boulinga administrācijas telefona numuru un sazinājos ar viņiem. Uz manu jautājumu atbilde bija īsa. No 01.05.2018. mums ir mainījies uzņēmums un iepriekšējā uzņēmuma dāvanu kartes mēs nepieņemam. Kārtējā cilvēku muļķošana,” sašutusi raksta Bez Tabu skatītāja Revita.

“Uz izkārtnes joprojām uzraksts AZ boulings, mājaslapā arī nav nekāda informācija, ka būtu kaut kas mainījies. Nav man doma kasīties par 30 eiro. Bet būtu labi, ja varētu publiski paziņot šo faktu, lai arī citiem nesanāk “aplauziens”, ierodoties boulingā kopā ar draugiem. Tā kā dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši, tad visas šogad līdz 1.05.2018. iegādātās kartes vairs nav derīgas. Domāju, ka tādas ir diezgan daudz,” brīdina Revita.