Sūdzību dēlis: Atnāca paziņojums, ka man piešķirts aizdevums, bet es to neesmu ņēmis!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlējos pabrīdināt par šo krāpniecību, zinu, ka neesmu vienīgais, kas brīdina par šo. Runa ir par “Amazone” dāvanām “WhatsApp”.”

Atnāca paziņojums, ka man piešķirts aizdevums, bet es to neesmu ņēmis!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Runāšu īsi, atnāca paziņojums, ka man ir aizdevums piešķirts –1350 eiro! Labi, sazvanīju visu, ko var, bloķēju visu ko var, nomainīju visu ko var, divpakāpju verifikācija pilnīgi visam būs.

“Gmail” vēstule par aizdevumu izdzēsta, bet ne izdzēsta no atkritumu sadaļas, runājuši krieviski ar bino.lv darbinieku caur čatu, caur manu profilu. Saglabājuši savu paroli manā “gmail”, lai tiktu iekšā manā profilā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Dāvis.

20 komentāri

20 komentāri

 • Ra Talbergs

  Ra Talbergs

  Dīvaini, atkal Bino.lv, tā vien liekas ka bino darbinieki aktīvi ir iesaistījušies šajā izspiešanas shēm, paši aizdod uz dīvainu falsificētu aizdevuma lūguma un tad paši ātri ieskaita un kamēr klients atjēdzas, tas jau ir prom citā kontā🤣
  • Šmakovka

   Šmakovka

   21% GPL ir diezgan ienesīgi ja to noformē kā "kredītlīnijas lietošanas komisiju"
 • tad sūdzība ir
 • Tibla

  Tibla

  Varbūt nekāda sakara ar aizdevēju, vienkārši cilvēks atdeva "gmail kodu" svešam.
 • Roberts Bračs
 • ***

  ***

  Tas nemaz nav tik vienkārši - vispirms ir jāuzzina attiecīgās bankas konts. Ja kāds augļotājs uz kontu pārskaitītu ''aizdevumu'', bankai uzreiz ir jārīkojas Sava klienta aizsardzībai. Izskatās, ka kāds ir bijis ļoti nevērīgs vai vieglprātīgs pret savu datu aizsardzību - izdāļājis pa labi un kreisi. Ja tā nav, tad steidzami jāveic izmaiņas likumdošanā sadarbībā starp banku un klientu.
 • Jānis Stībelis
 • Aivars

  Aivars

  Nav brīnums ka paši darbinieki to dara, kas piešķir kredītus,, to var ātri noskaidrot, Policija iesniegums, un caur ip adresi, uzreiz atradis kas sūtīja un no kurienes,
 • Ingrīda Būcena

  Ingrīda Būcena

  Ko ņematies,tas taču automātiski publicějas.Jāziņo Bez Tabu,lai izdzěš.
 • Santis Sančito
 • ?

  ?

  Vispār neko nevar saprast. Tas sūdzības autors vēlējās to aizdevumu vai nevēlējās. Ja jau nevēlējās un nedabūja, tad par ko ir sūdzība. Par ko vispār ir stāsts?
  • Ggg

   Ggg

   Nejau par to ir runa vnk cilveks bridina par krapniecibu... uz viņa vārda ir paņemts aizdevums... te nesen daudziem cilvekiem whatsapp sutija linkus uz kipa amazone izlozem bet kad atver linku tur nav nekada amazon izloze...
   • Pūglis

    Pūglis

    Nu ja, loterijā paprasa tikai dažus personas datus lai pēc tam paņemtu aizdevumu tavā vārdā.
  • Krista

   Krista

   Uzmanīgāk skatīties vajag. Tur ir skaidri norādīta neeksistējoša e-pasta adrese

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!