Sūdzību dēlis: Atkal uzdarbojas krāpnieki internetā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Atkal uzdarbojas krāpnieki internetā. Vēlos tikai informēt, varbūt var brīdināt citus.”

Atkal uzdarbojas krāpnieki internetā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Saka, ka caur ss.com vēlas nopirkt jūsu preci, prasa e-pastu, adresi un kontu. Sūtīšot it kā kurjeru. Tad atsūta dīvainu e-pastu, it kā no Paypal, kuru noteikti nevajag apstiprināt un atbildēt.

Uzdodas par igauņiem, bet numurs ir no Āfrikas, Ganas. Lūgums privātos datus neatklāt!” Bez Tabu Sūdzību dēlī brīdina Inga.

3 komentāri

3 komentāri

 • scam

  scam

  saņēmu tieši no šīs pašas personas vatsapā, atsaucās uz sludinājumu, atsūtīja paypal apstiprinājumu (no gmail. epasta protams, kas jau vien ir feiks, jo paypalam nav gmails) par 2x lielāko veikto summu, kas ietver maksu kurjeram. skaidrs. bloķēju nost.
 • Diana Podniece

  Diana Podniece

  Ir bijis gadījums,ka 02:30 naktī, atsūta ziņu whatsapp. Nobloķē vienu,uzrodas cits
 • sams

  sams

  nesaprotu kapec vispar jaatbild uz kautko tadu, ja neesi pieregosjies neviena loterija, nekad neviens Tev pa velti neko nedos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!