Sūdzību dēlis: “Ko tu puņķojies, beidz raustīties – pats vainīgs!” Ārsta attieksme Kuldīgas slimnīcā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

133 komentāri
“Ko tu puņķojies, beidz raustīties – pats vainīgs!” Ārsta attieksme Kuldīgas slimnīcā!
Foto: LETA

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Rita sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Kuldīgas slimnīcas ārsti atkal izcēlās. Gribu jums pastāstīt, ar kādu attieksmi mani ar bērnu pieņēma traumatologs Ervīns Gudēvičs.

Ierodoties slimnīcā ar savu 5 gadus mazo dēlu, kurš neuzmanības dēļ uzskrēja virsū grilam un pārsita seju zem acs. Bija nepieciešams uzlikt šuvi! Kad viņš jautāja, vai bērnam ir jau kaut kas šūts, atbildēju, ka jā. Viņš teica: dzemdībās noteikti uz zemes nokrita! Es biju šokā!!!

Sākot šūt, viņš sāka kliegt uz manu bērnu. Citēju: ko tu puņķojies, beidz raustīties, pats vainīgs! Ko nesies, kur skrien?

Arī mani viņš noveda līdz asarām… Pateicu, lai maina savu attieksmi, jo esam ieradušies slimnīcā, lai mums palīdzētu, nevis pazemotu un kliegtu uz manu bērnu! Vai mēs varam uzticēt savu dzīvību un veselību tādiem ārstiem???? Ceru, ka man vai maniem radiniekiem nebūs nepieciešama šī traumatologa palīdzība … Ar cieņu Rita!”