Sūdzību dēlis: Kino “Cinamon Alfa” nav administrācijas numura

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

0 Komentāru
Kino “Cinamon Alfa” nav administrācijas numura
PIXABAY.COM

Nolēmu aizvest bērnu vārda dienas pārsteigumā uz kino “Cinamon Alfa”. Nopirkām četras biļetes par 18 eiro internetā. Viss kārtībā, tā domājām līdz tikām kinoteātrī, kur mūsu 12 gadus veco bērnu neielaida iekšā bez COVID-19 sertifikāta,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jānis.

“Labi, atzīstu, bija mana vaina, ka neieskatījos īsti noteikumos, ka no 12 gadiem jābūt sertifikātam. Nolēmām neapmeklēt kino un prasījām naudu atpakaļ, uz ko mums nelaipni iemeta rokās kaut kādu lapiņu ar kinoteātra bankas rekvizītiem un e-pastu, uz kuru jāraksta, lai atgriež naudu. Mani pārsteidza, ka nav neviena kontaktnumura, uz kuru piezvanīt. Tikai e-pasts, uz kuru neviens neatbild. Vienīgais numurs ir “1189”, kas nenodarbojas ar šīm lietām un atbild tikai par seansu laikiem.