Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

35 komentāri
Kas tā par nejēdzību jaunajā Maxima karšu programmā? Izsludina akciju, preci nedod!
Foto: Bez Tabu skatītāja

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Dana sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien,
Maxima izsludināja skaistu akciju – reģistrē Paldies karti internetā, pirmie 30 000 saņems akcijas piedāvājumu – Laimas zefīra kasti pa 0,01 EUR.

Biju starp pirmajiem 30 000, saņēmu šo piedāvājumu, aktivizēju. Devos uz tuvāko Maximu, plaukti tukši, izstaigāju visas tuvākās lielākās un mazākās Maxima, nekā (Maxima Deglava XXX, Maxima Deglava X, Maxima Saharova XX, Ilūkstes Maxima X, Ulbrokas Maxima X).

Bēdīgi, jo biju jau bērnam apsolījusi. Uzrakstīju Maximai – klusums. Iegāju Maximas FB lapā. Tavu brīnumu, es neesmu tāda vienīgā. Ir pat tādi, kas aktivizējuši šo piedāvājumu, un veikalā pie kases akcijas cenu nedod, jocīgi, ne?

Jautājums Maximai: vai tiešām šis akcijas piedāvājums bijis tikai 30 000 pirmajiem, ja tā, tad vai tiešām veikalos bija zefīru 30 000 vienības? Mums – parastajiem Maxima neatbild uz šiem jautājumiem.

Pēc manām domām, izskatās, ka šis vilinošais piedāvājums ir piedāvāts vairāk nekā 30 000 cilvēkiem, jo pretējā gadījumā veikalu plaukti nebūtu tukši, bet papildināti – tātad, ja esi aktivizējis piedāvājumu, saņem par 0,01, ja nē, un kārojas šis zefīrs, iegādājies pa pilnu cenu.

Ko PTAC saka par šo Maximas gājienu?”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītāja

Foto: Bez Tabu skatītāja

Par šo pašu tēmu arī TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Anda sadaļā Sūdzību dēlis raksta:

Labdien! Ar jūsu palīdzību gribu noskaidrot, kas tā par nejēdzību jaunajā Maxima karšu programmā.

Gan TV, gan pašā Maxima ļoti reklamē, ka, reģistrējot savu Paldies karti, var izvēlēties sev piemērotas atlaides un dāvanā saņem Laima zefīrus par 0,01 EUR.

Viss ir ļoti skaisti, bet kurā Maximā tad tie ir pieejami? Karti reģistrēju, piedāvājumu aktivizēju, bet, 3 dienas pēc kārtas ejot uz 3 dažādām Maximām, šo zefīru vienkārši nav.

Ja jau ir tāda akcija, turklāt tā darbojas tikai nedēļu (līdz 17.10.), tad kāpēc Maxima to nenodrošina visos veikalos?? Ar cieņu Anda no Jēkabpils.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Aija Larionova
  +4 +4 0

  Aija Larionova

  Mūsu ģimenes visas trīs kartes veiksmīgi tika pie kastēm, Jelgavas Maximā viss bija kārtībā
 • I.
  +3 +3 0

  I.

  Tukuma veikalā pateica,ka limits izsmels,katram veikalam noteikts daudzums,ko drīkst par centu tirgot! Protams paliku bešā un ne es viena! Liela vilšanās!
 • Vija
  +2 +2 0

  Vija

  Biju reģistrējusi savu kartiņu jau 14.10.2016 un aktivizēju kontu caur savu e-pastu. Aktivizēju arī pašu piedāvājumu kontā. Aizbraucot uz tuvējo Maximu, Dobeles šosejā Jelgavā, pie zefīriem netiku. Arī vīrs nedabūja zefīrus, kaut gan arī viņa kartiņu reģistrēju un piedāvājumu aktivizēju. Bijām arī pārējos Maximas veikalos visā Jelgavā, bet tur vairs zefīru nekur nebija. Kārtējais Maximas izgājiens, jo bieži vien arī akcijas preces nav sastopamas plauktos. Droši vien, kad akcija beidzās, tad arī prece tiek izlikta plauktos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl