Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Cienītie ceļu uzturētāji Brocēnu novada Gaiķos! Gribu zināt, kas, pie velna, notiek ar lauku ceļiem un to sakārtošanu, lai būtu droši pārvietoties!?

Kas, pie velna, notiek ar lauku ceļiem un to sakārtošanu, lai būtu droši pārvietoties!?
Foto: Bez tabu skatītāja

Nepietiek ar to, ka ar mašīnu ceļi nav izbraucami, ceļa posmā Gaiķi-Saldus, kur nu vēl, lai kaut kur varētu pastaigāties ar mazu bērniņu! Mašīnu nēsā pa ceļu un grimst nost, kā arī bērnu ratiņi iestieg dubļos un knapi var izkustēties no vietas! Par ko mēs maksājam ceļa nodokli???

Pats labākais ir tas, ka ceļš tika remontēts ceļa posmā Saldus-Satiķi neilgi pirms pirmajiem saliem… Un tik sliktā stāvoklī tie jau ir labu laiku! Cik tad ilgi var ar to samierināties???  Vajadzētu taču sākt domāt ar pareizo galu un kaut ko darīt, lai tas ārprāts beigtos!!!”

Iesūtīja: Eva

Foto

10 komentāri

10 komentāri

 • Agita
 • Es No EmErEs

  Es No EmErEs

  Nedēļas laikā trīs reizes redzēju "ātros" braucam uz Satiķu pusi, un pēc ātruma, ar kādu tie nabagi brauca, spriežot - izdevīgāk bija saukt uzreiz katafalku uz morgu.
  Johaidī, katru dienu jābrauc to elles ceļu un, ja nedod Dievs, jāpalaiž garām kāds cits braucošais - lūdz Dievu laicīgi, lai tā pļura, kas darās uz ceļa, neierautu mašīnu grāvī. Un par autobusiem vispār labāk nerunāsim. Cik reižu jau bērni, kuri iet Gaiķu skolā, ir nokavējuši pirmo stundu, tikai tāpēc, ka ceļš ir vienkārši neizbraucams.
 • Valērijs

  Valērijs

  Šis ceļš ir konkrēta izgāšanās, nesaprotu ko ceļu uzturētāji centās panākt, bet tas viss ir pakaļā. Sanāk reizes 3 nedēļā kratities pa to posmu, un tas ir vāks, tiešām ne ātrāk par 30km/h, un kad pa tām neeeerealajam bedrēm pārsit riepu (kā tas arī gadījās, bet par laimi tuvu asfaltam) nenāk prātā diez kāda veidā uz tā ceļā var auto pacelt ,bez evakuatora!! Ja vispār kāds būs gatavs lauzt savu evakuatoru uz tā nolāpītā ceļa. Arī ceru ka ātra palīdzība laicīgi tika līdz notikuma vietai. Jo nu lai vai kādas riepas tur virsū, pabraukt ātri ir nereāli. Un ceļa nodoklis... man vispār trūkst vārdu. Tautas izsmiešana. Ja no visa maršruta ko nobraucu kopumā 70% ir gaiķinieks, tad jebal , uzskatu ka valsts man ir parādā !!
 • Anoniims

  Anoniims

  Piekrītu,Remtes,ceļš nav labāks. Viss ceļš vienāsvienā bedrēs. Nav kur kāju bez maz vai likt. Un kā skolēni var tikt līdz autobusam,ja dubļi nepārspīlējot ir līdz potītēm.
 • Lāsma

  Lāsma

  Braucu katru dienu uz darbu-atvainojiet,bet tiekot līdz darbam-garastāvoklis sabojāts visai dienai,,jo zini,kad atkal pa šo pašu ceļu mājās jābrauc!Daudzi trin mēles un baumo,kad likšot asfaltu,bet gribas jautat-kāpēc netiek parādīta tāda informācija-oficiāli,kad tā BŪS!Ir jau otrs variants-mainīt dzīvesvietu,Bet mīļie ceļa uzturētāji un atbildīgie-no Saldus līdz Gaiķiem 12km!!!Bet jābrauc 30min.!
  • Es No EmErEs

   Es No EmErEs

   Ja Jūs vēl pa 30 min tiekat līdz Saldum, Apsveicu! Tas jau ir rekords. Esmu braukusi stundu un tad jau šķita, ka visi kauli sabirs putekļos. Nemaz nerunāsim par to, cik nauda aiziet mašīnas remontiem, jo buferis patstāvīgi tiek atrauts, braucot pa šo pļuru.
 • Lauķe no Bauskas

  Lauķe no Bauskas

  A ceturtdien tur vēl greideris esot nobraucis! Diez kāds tad tas ceļš varētu būt, ja pirms sala tika uzbērta smilts, bet ne šķembas?! Smuki jau izskatījās, kad smilti bēra ar asfalta klājēju un no aizmugures ar asfalta rulli pieblietēja. Tikai kāda jēga? Pēc divām nedēļām lietaināka laika grima nost. Aizbraucot līdz Satiķiem no Saldus pagrieziena caur Gaiķiem, mašīnai vairs krāsu nevarēja noteikt.
 • Dace

  Dace

  Pati esmu braukusi śo ceļa posmu , nu piedodiet , atvainojiet. Normāli tas nav. Klaja ņirgāśanās. Braucu tur reti , beidzot kăds ir saņēmies un publicějis to bardaku. Bet žēl ,ka risinăjuma nebūs , vismaz tuvākajā laikā. Jāsauc tv , varbūt kas mainīsies .
 • Solvita

  Solvita

  Vakar braucām par šo ceļu Saldus -Satiķi. Ātrāk par 30 km h nav iespējams. Viss vienā putrā, smilts, kā jūrmalā. Mašīnu nēsā. Kurš būs atbildīgs, ja ceļaposmā notiks nelaime? No vienas ceļa puses uz otru ir sekundes jautājums. Neapskaužu tos cilvēkus, kam katru dienu jābraukā uz darbu Saldù! Vakar braucot uz Saldu pretim brauca ātrās palīdzības mašīna, lai Dievs dod, ka paspēja laicīgi aizbraukt pie cilvēka.
 • Redziet -

  Redziet -

  bet tur augšas galā par jums ne auksts, ne silts...pilnīgi pie kājas, kas jums tur...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!