Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Kas, pie velna, notiek ar lauku ceļiem un to sakārtošanu, lai būtu droši pārvietoties!?
Foto: Bez tabu skatītāja

“Cienītie ceļu uzturētāji Brocēnu novada Gaiķos! Gribu zināt, kas, pie velna, notiek ar lauku ceļiem un to sakārtošanu, lai būtu droši pārvietoties!?

Nepietiek ar to, ka ar mašīnu ceļi nav izbraucami, ceļa posmā Gaiķi-Saldus, kur nu vēl, lai kaut kur varētu pastaigāties ar mazu bērniņu! Mašīnu nēsā pa ceļu un grimst nost, kā arī bērnu ratiņi iestieg dubļos un knapi var izkustēties no vietas! Par ko mēs maksājam ceļa nodokli???

Pats labākais ir tas, ka ceļš tika remontēts ceļa posmā Saldus-Satiķi neilgi pirms pirmajiem saliem… Un tik sliktā stāvoklī tie jau ir labu laiku! Cik tad ilgi var ar to samierināties???  Vajadzētu taču sākt domāt ar pareizo galu un kaut ko darīt, lai tas ārprāts beigtos!!!”

Iesūtīja: Eva

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Redziet -
  +3 +2 -1

  Redziet -

  bet tur augšas galā par jums ne auksts, ne silts...pilnīgi pie kājas, kas jums tur...
 • Es No EmErEs
  +1 +1 0

  Es No EmErEs

  Ja Jūs vēl pa 30 min tiekat līdz Saldum, Apsveicu! Tas jau ir rekords. Esmu braukusi stundu un tad jau šķita, ka visi kauli sabirs putekļos. Nemaz nerunāsim par to, cik nauda aiziet mašīnas remontiem, jo buferis patstāvīgi tiek atrauts, braucot pa šo pļuru.
 • Es No EmErEs
  +1 +1 0

  Es No EmErEs

  Nedēļas laikā trīs reizes redzēju "ātros" braucam uz Satiķu pusi, un pēc ātruma, ar kādu tie nabagi brauca, spriežot - izdevīgāk bija saukt uzreiz katafalku uz morgu.
  Johaidī, katru dienu jābrauc to elles ceļu un, ja nedod Dievs, jāpalaiž garām kāds cits braucošais - lūdz Dievu laicīgi, lai tā pļura, kas darās uz ceļa, neierautu mašīnu grāvī. Un par autobusiem vispār labāk nerunāsim. Cik reižu jau bērni, kuri iet Gaiķu skolā, ir nokavējuši pirmo stundu, tikai tāpēc, ka ceļš ir vienkārši neizbraucams.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl