Sūdzību dēlis: Kas notiek ar “Rīgas satiksmi”!?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

12 komentāri
Kas notiek ar “Rīgas satiksmi”!?
EDIJS PĀLENS, LETA

“Jau kuru reizi ir tā, ka no rīta, braucot uz darbu, ik pa laikam, trolejbuss, kam būtu jābūt noteiktā laikā, vienkārši pazūd un tāds neeksistē, bet nākamais ļoti kavē,” tā Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Edgars.

“Cik reizes esmu rakstījis un zvanījis uz “Rīgas satiksmes” tālruni un e-pastu, vienīgā atbilde – mums šobrīd grūti ar šoferiem. Teicās pārtaisīt retākus reisus, lai būtu laikā. Pārtaisīja, nu ir vēl trakāk, ne tikai pazūd kāds trolejbuss, bet nākamo nākas gaidīt ļoti ilgi, salt ārā un kavēt darbu. Uzjautājiet šim – “sesku kantorim” -, vai viņi domā, ka tas ir normāli?! Trolejbuss Pļavnieki-Šmerlis, Ūnijas iela, pulksten 06.34 – tikko sabiedriskais izkūpēja gaisā, nākamais piebrauca nevis plkst. 06.50, bet 06.57. Kaut kā viss ir greizi, palīdziet, lūdzu!”

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Ir notikusi loterija." Daudzbērnu ģimenes tēvu pārsteidz rēķins par elektrību

Eksperiments: vakcīnskeptiķi akli izplata viltus profilā ievietotu “pasaku”

Ātri, lēti un garšīgi- iecienīta latviešu kūka

"Pa info tālruni atbildēja, - izbraucot no Jūrmalas, nekas nav jāmaksā!" Rīdzinieces nezināšana neatbrīvo no soda!

"Ļoti labi, ka viņam nav "TikTok"" Stilistes Indras Salcevičas ģimenē ir savi noteikumi

"Vai tad tiešām es to visu elpoju? Rīdzinieci satrauc neparasti lielais putekļu daudzums dzīvoklī

LMT ilgstoši nespēj palīdzēt ilggadējam klientam

Rēzeknieši uzjautrinās, redzot amizanti novietoto soliņu Kovšu ezera teritorijā!

Bīstamākajā krustojumā Rīgā notikusi kārtējā avārija

Situācija Ķekavā: lai "iešmauktu" veikalā bez pārbaudes, izmanto izejas durvis

"Auga un ziedēja, nevienam netraucēja!" Bolderājā apsaimniekotāju vaino apstādījumu postīšanā

"Zēni vēl aizvien gaida vēstules!" Ceļā no Valkas uz Valmieru gaisā izkūp 40 eiro!