Sūdzību dēlis: Kāpēc “Rimi” ir vajadzīga māmiņu kase, ja patiesībā tā ir tieši tāda pati kase kā pārējās?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

30 komentāri
Kāpēc “Rimi” ir vajadzīga māmiņu kase, ja patiesībā tā ir tieši tāda pati kase kā pārējās?
Foto: LETA

“Sveicināti! Esmu jaunā māmiņa un bieži iepērkos Jelgavas “Vivo Centrs” pārtikas veikalā “Rimi”! Gan “Maxima”, gan “Rimi” ir speciālā kase topošajām/esošajām māmiņām. “Maxima” nav bijusi problēma ar bērnu tikt māmiņu kasē, bet “Rimi” jau no tiem laikiem, kad vēl staigāju ar punci, šajā kasē grūtniecēm un māmiņām nav nekāda priekšroka!

Man nemitīgi nākas stāvēt ar mazu zīdaini rindas galā, kur savukārt priekšā stāvošie cilvēki ir pieauguši cilvēki bez bērniem. Labi, mazums pārdevēja nepamana, bet nu jau pacietības mērs izsmelts, jo pēdējā reizē man bērns pārkarsa, stāvot rindā, kā arī diezgan niķojās!

Pārdevēja redzēja, cik grūti man bija, bet nepiedāvāja mani apkalpot pirmo ar bērnu. “Maxima” ir tāda politika, ka tiklīdz kā redz māmiņu ar bērnu, pārdevēja lūdz cilvēkus palaist pa priekšu māmiņas ar savām atvasītēm, bet “Rimi” man ne reizi šo 1,5 gadu laikā tā nav bijis.

Jautājums šāds: kāpēc “Rimi” ir vajadzīga tāda māmiņu kase, ja patiesībā tā ir tieši tāda pati kase kā pārējās?”

Iesūtīja: Kristiāna