Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Kāpēc “Rīgas satiksme” nevar atsūtīt paziņojumu auto īpašniekam par soda esamību?
Ilustratīvs foto: LETA

“Labdien! Izmantojot maksas “Rīgas satiksmes” autostāvvietas, ja netiek veikta apmaksa, tiek noformēts pēcapmaksas paziņojums, kuru novieto RS darbinieks aiz priekšējā vējstikla. Ja kāds “labdaris” šo paziņojumu no auto noņem, tad auto īpašnieks nemaz neuzzina par šādu paziņojumu un nav iespējas ne apmaksāt, ne pārsūdzēt.

Tad paiet pāris mēneši ~4-5, un auto īpašniekam tiek atsūtīta pirmā informācija (pretenzija) jau no privāta SIA”Konsultatīvā sabiedrība “Conventus”” ar uzliktiem piedziņas izdevumiem.

Tad jau pēcapmaksas paziņojums manā gadījumā pieaug par gandrīz 60%. Kāpēc “Rīgas satiksme” nevar nosūtīt kaut kādu paziņojumu auto īpašniekam par šāda pēcapmaksas paziņojuma esamību, nevis atbalstīt ar neadekvāti lieliem ieņēmumiem privātu uzņēmumu.

Sazvanot “Rīgas satiksmi” un informējot, ka vēlos apmaksāt tikai pēcapmaksas paziņojumu bez piedziņas izdevumiem, izskaidroja, ka tas nav iespējams, atsaucoties uz Rīgas domes saistošajiem noteikumiem Nr. 206. 27. un 28. punktu. Un izskaidro, ka “Rīgas satiksmei” nav pieejama informācija par auto īpašnieku.

Veidojas absurda situācija, kur pašvaldības uzņēmums nevar nosūtīt paziņojumu, jo nevar iegūt bezmaksas informāciju no CSDD datubāzes, bet privāts uzņēmums var un par to iekasē neadekvāti augstu maksu.

Ja Inkaso uzņēmumam ir kāds cilvēks, kurš staigā pa Rīgas ielām un noņem šādus paziņojumus, tad nodrošina ar ļoti labiem ieņēmumiem.

Sazvanot Rīgas domi, tur persona arī teica, ka ir vairākas sūdzības un šāda absurda un bezjēdzīga situācija, ka nav, kas paziņo auto īpašniekam par paziņojumu. Sanāk katru dienu jāvēršas “Rīgas satiksmē” ar auto tehnisko pasi un jājautā, vai nav noformēti kādi paziņojumi.

Manā gadījumā apmaksu vienmēr veicu ar Mobilly, kur man uzņēmums apmaksā 100% visu bez limita, līdz ar to neapmaksātā stāvvieta bija vai kļūda Mobilly vai mana aizmāršība, bet, ja būtu saņēmis paziņojumu, būtu pārsūdzējis vai apmaksājis noteiktajā kārtībā.”

Iesūtīja: Edijs

Foto

Foto: Bez tabu skatītājs

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl