Sūdzību dēlis: Kāpēc netiek sakopta vieta, kur tika noslepkavots Bunkus?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

0 Komentāru
Kāpēc netiek sakopta vieta, kur tika noslepkavots Bunkus?

“Nedēļas nogalē devos nelielā izbraucienā ar velosipēdu. Nejaušā kārtā mans ceļš veda arī pa Aizsaules ielu – bēdīgi slaveno ielu, kur bojā gāja maksātnespējas administrators Bunkus. Lai arī kopš traģiskā notikuma pagājusi teju nedēļa, vieta, kur notika noziegums, izskatās tā, it kā tas būtu noticis tikai vakar,” raksta “Bez Tabu” skatītājs Egīls.

“Kapu teritorijā un daļēji uz ietves mētājas sadragāti betona staba druskas un žogs. Pieļauju – policija, iespējams, vēlas saglabāt notikušā vietu neskartu, lai izmeklēšanas gaitā varētu noskaidrot kādu svarīgu detaļu. Taču šī vieta nedz tiek apsargāta, nedz tā ir kaut kādā veidā norobežota.”

“Tāpēc rodas jautājums – kāpēc tur vēl arvien ir tāds bardaks – armatūras stieņi mētājas, žoga fragmenti… Kam būtu jāatbild par šīs vietas sakopšanu – Meža kapu administrācijai, Rīgas pilsētai? Turklāt daļa žoga, kas ir iegāzusies kapu teritorijā, atrodas uz kapiem. Šo mirušo cilvēku piederīgajiem taču arī varētu būt nepatīkami, ka visa šī draza atrodas uz kapu kopiņām!”

Foto