Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Daudzdzīvokļu namā Kandavā drausmīga situācija – dušas telpā jau sāk rāpot visādi dzīvnieciņi…
Foto: Bez Tabu skatītāja

“Labdien, situācija tāda, ka ir daudzdzīvokļu māja un ir kopējās dušas telpas, tualetes un izlietnes. Bet tur ir drausmīga situācija, dušas telpā jau reizēm sāk rāpot visādi dzīvnieciņi un kukaiņi.

Mājas apsaimniekotājs SIA “M un V” darīt neko nevēlās, saka, ka jādara pašiem. Bet apstākļi tur ir pārāk antisanitāri, iespējams, tur iet mazgāt traukus vai iet mazgāties ir ļoti riebīgi un negribīgi. Varbūt jūs mums varētu palīdzēt. Kandava – Sabiles iela!”

Iesūtīja: Daiga

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • ...
  +4 +4 0

  ...

  Tur taču redzams, ka flīzes savu mūžu nav mazgātas!!! Riebīgi, nez kā dzīvotu, ja savā dzīvoklī būtu duša... tiešām pretīgi! Bet nu atbilstošam namam, laikam atbilstoši iedzīvotāji!!!
 • SO.
  +4 +4 0

  SO.

  Interesanti, cik simti dzīvokļu ir tai daudzdzivokļu mājā? Paši lieto, paši tīra.Pārāk daudz jau no apsaimniekotāja prasa.
 • Hshs
  +3 +3 0

  Hshs

  Otrajā stāvā jau ir tādas pašas drausmas, no bēniņiem tek ūdens uz galvas, bēniņos dzīvo peles un visādi mošķi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl