Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

33 komentāri
Kam domāti derīguma termiņi?
Foto: Bez Tabu skatītājs

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Dana sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveicināti! Neiesaku vasarā pirkt pienu Baltais. Diemžēl dažādos veikalos iecienītais piens mūsu ģimenei ir licis vilties. Var secināt, ka par ledus kamerām piegādātāji nav dzirdējuši vispār. Kā redzat, derīguma termiņi ir 30.06.2016. un 02.07.2016., bet piens jau ir saskābis. Ar cieņu Dana!”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Anda
  +3 +3 0

  Anda

  Mums arī tā sagadījās bet labi vien ka maz bija palicis pakā. Bet var jau saprast, ārā karsts arī telpas uzsilst un kur nu vēl par mašīnām, mašīnā vedot pienu uz mājām tas var uzsilt un atkal to ieliekot ledusskapī tas zaudē savu konsistenci utt. Bet varam priecāties ka Tukuma piens tādā gadījumā maz pievieno visādus konservantus lai piens nebojātos jo kur redzēts ka pienam vispār ir ilgs termiņš, lauku pienam kas nāk pa taisno no gotiņas ledusskapī turas maksimums 4 dienas bet siltās dienās labi ja 2 :) tas tā..zināšanai :)
 • Laura
  +3 +3 0

  Laura

  Arī esmu saskārusies vairākkārt ar to ka "Baltais" piens sabojājies pirms derīguma termiņa. Vienreiz pat tikko nopirkts un atvērts bija rūgts un smakoja pēc jūras veltēm.
 • Diāna
  +2 +2 0

  Diāna

  Pilnīgi godīgi, bez nodoma kādu nomelnot, bet arī mums šorīt aizvakar pirktais Baltais piens (jaunajā 2l iepakojumā) bija sarūdzis. Derīguma termiņš 02.07.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl