Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Kaimiņi regulāri smēķē kāpņu telpā!
Foto: Google.com

Labdien! Vēlējos uzzināt, kur iespējams vērsties, ja kaimiņi regulāri piesmēķē kāpņu telpu tā, ka cigarešu dūmu smaka ir jūtama pat dzīvoklī. Tā kā īsti nezinām, kurš no kaimiņiem ir vainojams pie šādas rīcības, tad nākas vien klusēt. Uzskatu, ka mūsu pusgadu vecajam mazulītim nav jāelpo tā draņķība. Cieņā, Bērziņu ģimene

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • ebays
  0 0 0

  ebays

  Iesaku pa 2 euro nopirk ebay'ā slēpto kameru, kura var būt iebūvēta jebkādos objektos (šķiltavas, sērkociņu kaste, koka gabals) un to uzstādīt vietā, kur kaimiņš pīpē. Pēc pāris stundām pieslēdz pie datora, izkopē video, izsauc policiju, nodod video un skaties kā kaimiņam izraksta protokolu.
  Man gan palīdzēja "Aizliegts smēķēt" zīmju izvietošana kāpņu telpā.
 • m2
  0 0 0

  m2

  es savukārt esmu uzsācis cīņu ar kaimiņu, kas smēķē pie kāpņu telpas ieejas durvīm Cēsīs. Pagaidām karojam tikai apmainoties savstarpējām "laipnībām", bet gan jau būs jādodas arī tālāk :)
 • mamma

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl