Sūdzību dēlis: Kādi cilvēki “Rimi” rēķina un izliek šīs dīvainās akcijas? Varbūt viņiem ir problēma ar to tikt galā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

15 komentāri
Kādi cilvēki “Rimi” rēķina un izliek šīs dīvainās akcijas? Varbūt viņiem ir problēma ar to tikt galā!

“Labdien! “Rimi” veikalā ir akcija “Pampers” autiņbiksītēm, kurā par 36,99 € var nopirkt 3 pakas, kuru kopējais biksīšu skaits sanāk 192. Cena, kas būtu par šīm pakām, ja būtu norādīta bez akcijas, 56,95 €.

Ar akciju vienas biksītes cena sanāk 0,19 €, savukārt bez akcijas būtu jābūt 0,30 €. Biju piegājis pie autiņbiksīšu pakām, kas neattiecas uz akciju, kur par paku, kurā ir 58 biksītes, jāmaksā 14,59€ un par 72 biksītēm 18,99 €.

Tātad izrēķinot vienas biksītes cena sanāk 0,25 €. Ja sarēķinātu vienas biksītes cenu no standarta 0,25 € ar 192 biksītēm vajadzētu bez akcijas kopējo biksīšu cenai būt 48,00 €.

Tas, ka akcijas lapiņā arī redzama cena par 1 gabalu ir 7,14€. Pieļauju, ka tā ir pakas cena? Bet, ja izdala šo akcijas cenu ar 36,99€ ar norādītajiem 7,14€ sanāk vairāk par 5 pakām, bet pakas tad ir 3.

Un uz 3 pakas ir liela spilgta līmlente ar ietaupījumu 2+1. Var jau saprast pērc 3 maksā par 2, tātad cenai vajadzētu 0,25€ × 128 biksītēm 32€ un viena paka par brīvu, bet tā arī nav!

Kā arī nopērkot čekā parādās ” jūsu ietaupījums 19,96€”. Ietaupījums jau ir, ja skatās biksīšu cenu par 0,19€ no parastās cenas 0,25€. Bet par 0,30€ tādu biksīšu un tieši šīm biksītēm un izmēram neesmu manījis?

Vai tad nevar uzrakstīt, maksāja 48,00 €, tagad 36,99€, un viss ir skaidrs. Kādi cilvēki Rimi veikalā rēķina un rīko šīs dīvainās akcijas? Akcijas rīkotājs norādīts SIA “Sanitex”. Varbūt viņiem problēma ar rēķināšanu? Tā nav cilvēku maldināšana?”

Iesūtīja: Alvis

Foto