Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

45 komentāri
Kādēļ, pēc nelaimes gadījuma izsaucot “ātro palīdzību”, tiek izrakstīts milzīgs rēķins?
Foto: Bez Tabu skatītājs

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Iveta sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveiki! Gribēju noskaidrot, kāpēc, pēc nelaimes gadījuma ar kvadriciklu izsaucot “ātro palīdzību” un nogādājot slimnīcā, tiek piestādīts drausmīgs rēķins? Vai, tad, ja cilvēku aizved ar “ātro palīdzību” nav tā, ka pacientam ir jāmaksā tikai par slimnīcu? Es, protams, nezinādama likumus un tiesības, parakstīju papīru, taču uzskatu to par netaisnību. Ar cieņu Iveta!”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Foto: Bez Tabu skatītājs

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Daiga
  +28 +27 -1

  Daiga

  Un tajā pašā laikā ievedot bomzi ar sasistu galvu no viņa netiek prasīts ne cents ,bet pārbaudes ir tādas pašas.
 • murmulis
  +25 +23 -2

  murmulis

  Es neizprotu par ko mēs maksājam nodokļus ja visi valsts sniegtie pakalpojumi ir maksas
 • Arturs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl