Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

9 komentāri
Kādēļ man un citiem auto un piekabes īpašniekiem tie ir jāreģistrē CSDD?
Foto: Bez Tabu skatītājs

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Normunds sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien, Bez Tabu!
Pa Kuldīgas ielām jau otro gadu braukā vilcieniņš. Viss jau būtu OK, bet esmu ievērojis, ka šim pašmāju garāžā tapušajam transportlīdzeklim ar piekabi nav ne valsts reģistrācijas numura, ne tehniskās apskates, ne OCTA apdrošināšana vai pasažieru pārvadājumu licence. Plus, ar to tiek pārvadāti 10-20 cilvēki.

Es neesmu pret tūrisma attīstību pilsētā, bet – kāpēc man un citiem auto un piekabes īpašniekiem ir jāreģistrē tie CSDD, jāiet ikgadējā tehniskā apskate, jāmaksā ceļu nodoklis… Redzu, ka tas brauc arī pa pilsētas centrālo – gājēju ielu, traucējot gājējus un riteņbraucējus. Esmu redzējis tādus vilcieniņus daudzviet Eiropā – tie ir ar valsts reģistrācijas numuriem.
Jautājums – vai tam nav jāievēro nekādi Ceļu satiksmes noteikumi un ceļazīmes? Vai Ceļu satiksmes noteikumi neattiecas uz visiem transportlīdzekļiem un to lietotājiem vienādi? Ar cieņu Normunds.”

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl