Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Kādēļ jau vairākas nedēļas jenots guļ, pamests ceļa malā?
Foto: Bez Tabu skarītājs

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Toms mājaslapas sadaļā Sūdzību dēlis raksta: “Labdien! Tad nu tā. Sanāk tā, ka nabaga jenots guļ pamests jau divas nedēļas, bet, ja tas būtu kāds briedis, alnis vai stirna, tad būtu savākti sen. Kāpēc jenotam jāguļ ceļa malā? Tā es izdomāju viņu glābt šādā veidā. Ceru, ka kāds sadzirdēs. Atrodos Variņu pusē. Ar cieņu Toms.”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Foto: Bez Tabu skatītājs

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • >tOMS
  +1 +1 0

  >tOMS

  Viņš tur ir jau divas nedēļas tāpēc, ka beigtam jenotam ir problemātiski pašam aizskriet uz mežu. ...un, "jā". Pilnīgi piekrītu ieprikšējiem komentētājiem "dainis" un "sefdgh", Tomiņ, tu esi totāls lūzeris un tavs iemesls ir tavs, nevis jenota iemesls.
 • sefdgh
  +1 +1 0

  sefdgh

  vai ne... būtu labāk nevis zīmējis plakātu, bet paņēmis lāpstu un nokārtojis to lietu 10 minūšu laikā. tomiņš = totāls pajols.
 • dainis
  +1 +1 0

  dainis

  Nesaprotu šos cilvēkus, ja tu Toms to zini un redzi jau divas nedēļas, tad jautājums, no kurienes tev rokas aug?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl