Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Kāda būtu reakcija, ja līdzīgu reklāmas bildi kā LMT izvietotu Krievijas mobilie operatori?
Foto: Bez Tabu skatītājs

“Labdien! LMT jaunā tarifa reklāmas bilde ir divdomīga. Vai Eiropas valstīm neradīsies lieki jautājumi? Kāda būtu reakcija, ja līdzīgu reklāmas bildi izvietotu Krievijas mobilie operatori?

Cerams neviena Eiropas valsts neiesūdzēs tiesā LMT.”

Iesūtīja: Pavels

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • UUU
  +3 +2 -1

  UUU

  Neredzu iemeslu par kuru varētu sūdzēt tiesā. LMT tikai reklamē jauno tarifu, taču ja šī būtu kaut kāda tautas zombēšanas reklāma par to, ka Latvijai ir jākontrolē visas Eiropas valstis un jāizveido Eiropā režīms kas līdzinās PSRS režīmam, tad gan varētu iesūdzēt tiesā reklāmas autorus.
 • Unimāls
  +3 +2 -1

  Unimāls

  LMT reklāma ir par neierobežotiem zvaniem un ziņām, iespējams arī internetu visā Eiropā . Krievijā nekad tādu reklāmu nebūs .
 • Joe Haydy

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl