Sūdzību dēlis: Kā varam iepirkties “Elvi” Ogrē, ja pie preces norāda vienu cenu, bet pie kases jāmaksā vairāk?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Kā varam iepirkties “Elvi” Ogrē, ja pie preces norāda vienu cenu, bet pie kases jāmaksā vairāk?

“Labdien! Mani vakar šokēja “Elvi” veikala Brīvības ielā 15A, Ogrē, cenas neatbilstība ar kasē pieprasīto naudas summu!!!

Standarta cenas pie sulām 1,49 eiro – svītru kodi sakrīt, bet pie kases pieprasa maksāt 1,55 eiro, Kad iebildu par nekorektu cenu, tad atbildēja, ka varbūt cena esot mainījusies…

Teicu, ka jāpārdod pa tādu cenu – kāda norādīta pie preces, uz ko atbildēja – tas nav iespējams! Nepareizās cenas netika izlabotas – iespējams, turpina apkrāpt citus pircējus!

P.S. Kā mēs varam iepirkties “Elvi “Brīvības ielā 15A, Ogrē, ja pie preces norāda vienu cenu – pie kases pieprasa maksāt vairāk???”

Iesūtīja: Jānis

Foto

“Elvi” komentārs

Esam sazinājušies ar veikalu un noskaidrojuši situāciju. Lūdzam piedošanu pircējam par pārpratumu: situācija bija izveidojusies tāpēc, ka attiecīgajā dienā, kad bija jāmaina produkta cena, veikalā nebija pietiekams darbinieku skaits un šo cenu nepaguva nomainīt. Paldies pircējam par vērību – cena ir izlabota. Esam arī veikuši pārrunas ar veikala darbiniekiem un darīsim visu, lai šādas situācijas vairāk neatkārtotos.