Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri

“Labdien! Šorīt savā pagalmā sastapos ar ko nebijušu! Bērnu ķerrā, kurā sakrājies lietus ūdens, izaugusi lāsteka! Uz augšu!!!

Varu droši apgalvot, ka ķerra nav aiztikta vismaz nedēļu! Varbūt varat palīdzēt atrast kādu, kas var izskaidrot šo mistisko parādību? Šeit pieejams video!

Foto


P.S. Šā gada 10.maijā tieši tajā pašā vietā arī notika mistisks gadījums.

Mašīnu gandrīz aizdedzināja iekšā atstāta ūdens pudele. It kā jau gadījumi nesaistīti, bet… Tikai vieta…”

Iesūtīja: Diāna

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Raitis
  0 0 0

  Raitis

  Man ik pa laikam tādi veidojumi rodas saldētavā ledus formiņās. Sen jau gribēju rast skaidrojumu. Tāpēc biju īpaši sarūgtināts par ''profesora'' bērnišķīgi primitīvo skaidrojumu. Pēc tā sanāk, ka es virs ledus gabaliņiem zobu bakstāmos karinu?
 • wth
  0 0 0

  wth

  Samelojos - esmu redzējis šādu tieši šoziem ūdens mucā, kad ūdens "izrāpās" no mucas pāri malām un sasala kā milzīgs cimds ap mucu ĀRPUSĒ. Tieši tas pats efekts - ūdens sūcās pa spraugām ledus klucī mucas augšgalā, "kāpa" augšā, sasala, tam virsū "kāpa" nākamais un tā kamēr sasniedza mucas augšu un sāka līt pāri.
 • wth
  0 0 0

  wth

  Šis noteikti ir jautājums kādam jauno fiziķu klubiņam, nevis sūdzību dēlim.

  Par ūdens pudeli, manuprāt, vispār komentāri ir lieki - elementārā fizika, lēcas efekts un tā tālāk. Daudzu automašīnu lietošanas instrukcijās par šo ir speciāli brīdināts.
  Lāsteka ir nedaudz interesantāk, varu tikai minēt, ka ūdens ir lēni salis no virsas, lēnām "stumjot" ūdeni uz vietu, kur ledus kaut kāda iemesla dēļ veidojas vēlāk (piemēram, ja ķerra ir slīpa, tā varētu būt vieta, kur ūdens kārta ir biezāka). Tā kā šajā vietā ledus kārta izvedojusies vēlāk, tas spiež pārējo sasalstošo ūdeni UZ AUGŠU pa pēdējo vēl neaizsalušo caurumu, kur tas aši sasalst, veidojot šādu veidojumu. Nekad šādu parādību neesmu redzējis dabā, bet teorētiski tas nemaz nav neiespējami.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl