Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Kā nākas, ka vieglais auto ar masu zem 2 tonnām maksā lielāku nodokli nekā sabiedriskais autobuss?
Foto: Bez Tabu skatītājs

“Labdien. Jau kuro gadu CSDD ievieš jaunus veidus kā nopelnīt, bet ir jautājums par ekspluatācijas nodokli. Kā nākas, ka vieglais auto ar masu zem 2 tonnām maksā lielāku nodokli nekā sabiedriskais autobuss, kas gan svara, gan izmešu ziņā krietni pārspēj vieglo auto. Sazināties ar CSDD neizdodas!”

Iesūtīja: Pēteris

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • m3
  +3 +3 0

  m3

  Tas nav absurds, bet ļoti mērķtiecīga valsts budžeta papildināšana uz maksātspējīgo iedzīvotāju rēķina: auto ekspluatācijas nodoklis, mazāks neapliekamais minimums, IIN trešo personu ienākošajiem maksājumiem, jauni fotoradari u. tml....
 • Nav
  +4 +3 -1

  Nav

  Būtu priecājušies.
  Būtu lielāks nodoklis - varētu pacelt biļešu cenas.
 • Jānis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl