Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

15 komentāri
Jūtos mazliet apšmaukts! Gribētos zināt, kas ir B nodoklis “Rimi” veikalā

“Labvakar. Gribētos zināt, kas ir B nodoklis. Bija draudzene Dammes “Rimi” lielveikalā. Iepirkās, it kā viss kārtībā, bet jūtos mazliet apšmaukts.”

Iesūtīja: Gustavs

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Hmmm
  +19 +18 -1

  Hmmm

  Gustavam vajadzētu paņemt acis rokās un paskatīties čekā. Tur tak viss skaidri uzrādīts - visiem alkoholiem ir B preču kategorija.
  Iespējams, jūtas apšmaukts par saņemto izglītības līmeni?
 • Trīne
 • Dax
  +8 +6 -2

  Dax

  Ietaupījis 33.58 un vēl jūtas apšmaukts,nu,nu.Par cik preces dalās grupās un uz kartes veidojas uzkrājums,tad alkohols ,domāju,tiek atdalīts,tāpat,kā tā nodoklis.Pirms ''cept'' sūdzību,būtu bijis tikai nedaudz jāpadomā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl