Sūdzību dēlis: Jaunā māmiņa sašutusi! Ietvju nobrauktuves regulāri tiek aizšķērsotas tā, ka nav iespējams tikt garām!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

9 komentāri
Jaunā māmiņa sašutusi! Ietvju nobrauktuves regulāri tiek aizšķērsotas tā, ka nav iespējams tikt garām!
Foto: Ekrānuzņēmums

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Mairita sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien. Esmu māmiņa, kas ik dienas dodas pastaigāties ar mazuli, kurš vēl guļ ratos. Katru dienu nākas saskarties ar to, ka pa Rīgas ietvēm pārvietoties ar ratiem ir kā liels izaicinājums.

Tādēļ izvēlos ceļus, kur varu tikt uz priekšu bez problēmām. Taču nākas saskarties ar lielu netaisnību no autovadītāju puses. Ietvju nobrauktuves regulāri tiek aizšķērsotas, tām priekšā tiek “noparkotas” automašīnas. Gribētu uzzināt, vai tad tur ir atļauts stāvēt?? Jo man ik dienas sanāk nobildēt pa vienam auto kā minimums, kas ir man ceļā. Labprāt uzzinātu, vai par šādu stāvēšanu var sodīt, un, ja tā, vai šo vietu nevajadzētu nokrāsot dzeltenu??? Ar cieņu Mairita!”

Foto