Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Komentāri
Ja vedot bērnu uz bērnudārzu nenolauz mašīnai riteni, tad Tev ir paveicies!
Foto: Bez Tabu skatītājs

Labdien! Šādi izskatās vienīgais ceļš, pa kuru iespējams piebraukt pie 94. bērnudārza, Rīdzenes sporta skolas, iebraukt RCH vidusskolas pagalmā un Rīgas skolēnu pils pagalmā! Šis ceļš ir arī viens no diviem, pa kuriem katru dienu, vairākas reizes brauc un iet vecāki, kuri ved savus bērnus uz un no bērnudārza. Realitāte ir tāda, ka pa šo ceļu nav iespējams ne normāli pabraukt, ne normāli paiet. Tā tas ir jau daudzus gadus un paliek tikai sliktāk. Vajadzētu beidzot kaut ko darīt. Iesaku sākumā vismaz aizlāpīt bedres, pēc tam realizēt ko nopietnāku. Edgars. Foto © Foto: Bez Tabu skatītājsSkatīt galeriju 3 attēli

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

Lasi vēl