Sūdzību dēlis: Ja taisa, tad taisa, vai, ja nesanāk, tad netaisa vispār!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

0 Komentāru
Ja taisa, tad taisa, vai, ja nesanāk, tad netaisa vispār!
Foto: Bez Tabu skatītājs

Raidījuma Bez Tabu skatītāja Laura sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Gribēju noskaidrot, kā tas nākas, ka Rīgas dome informē, ka tiek veikti iekšpagalmu remonti, tiek uzklāts jauns asfalts un sakopts. Internetā pieejamas bildes kā Ušakova kungs staigā pa jaunuzlietajiem trotuātiem, BET Ropažu ielas iedzīvotāji ir apdalīti.

Atbrauca strādnieki, uzlēja jaunu asfaltu vienam ceļam un aizbrauc, bet pie mājām palika kā bija. Ja taisa, tad taisa vai netaisa vispār! Bet, varbūt kungi nemaz nav informēti, ka visur asfalta segumu nenomaina? Pielikumā bildes no Ropažu ielas 24, Ropažu ielas 26 un Bērzpils ielas nama priekšpuses, tāds skats paveras pie visām apkārtējām mājām. Ar cieņu, Mareks!”

Foto