Sūdzību dēlis: Ja māmiņa ar ratiem apmeklē Latvijas Pasta nodaļu, vai viņa tiek apkalpota ārpus rindas?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

19 komentāri
Ja māmiņa ar ratiem apmeklē Latvijas Pasta nodaļu, vai viņa tiek apkalpota ārpus rindas?
Foto: LETA

“Labdien! Gribētu noskaidrot kādu lietu, vai tas ir kaut kur noteikts likumos, vai te tik starp cilvēku runām tiek mēļots! Ja māmiņa ar bērnu ratiem iet uz Latvijas Pasta nodaļu, vai viņa tiek apkalpota ārpus rindas?

Ir bijušas situācijas, kad ienāk jaunās māmiņas pasta nodaļā, lai saņemtu sūtījumu, un katrā reizē tik viens cilvēks, kas gaida rindā saka, ka ejiet bez rindas, tas ar likumu noteikts.

Protams, nākas vērot pārējo cilvēku reakcijas, gan vienaldzību, gan neapmierinātību utt. Vai pasta darbiniecēm būtu jāpaņem ārpus rindas šīs māmiņas?”

Iesūtīja: Inga