Sūdzību dēlis: Ja māmiņa ar ratiem apmeklē Latvijas Pasta nodaļu, vai viņa tiek apkalpota ārpus rindas?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

19 komentāri
Ja māmiņa ar ratiem apmeklē Latvijas Pasta nodaļu, vai viņa tiek apkalpota ārpus rindas?
Foto: LETA

“Labdien! Gribētu noskaidrot kādu lietu, vai tas ir kaut kur noteikts likumos, vai te tik starp cilvēku runām tiek mēļots! Ja māmiņa ar bērnu ratiem iet uz Latvijas Pasta nodaļu, vai viņa tiek apkalpota ārpus rindas?

Ir bijušas situācijas, kad ienāk jaunās māmiņas pasta nodaļā, lai saņemtu sūtījumu, un katrā reizē tik viens cilvēks, kas gaida rindā saka, ka ejiet bez rindas, tas ar likumu noteikts.

Protams, nākas vērot pārējo cilvēku reakcijas, gan vienaldzību, gan neapmierinātību utt. Vai pasta darbiniecēm būtu jāpaņem ārpus rindas šīs māmiņas?”

Iesūtīja: Inga

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Krista
  +7 +6 -1

  Krista

  Par pastu neizteikšos, tur vienmēr ir nenormāls bardaks, pensionāri, kuriem NEKUR nav jāsteidzas bāžas rindā, tas pats aptiekā, pats nezin ko grib, bet lien rindā un tad zvana kaimiņienei pus stundu precizē... nav problēmu, es mēdzu palaist gan vecus, gan jaunus, gan māmiņas, bet izvērtēju situāciju! Pie ginekologa gan tas ir stulbums visās situāc. laist grūtnieces bez rindas, pierakstos uz pl.12.10 palaižu 15 grūtnieces un 5 cilv. pēc pieraksta un tieku pl.17.30, tad varbūt vajag viņām dežūrārstu vai ja nav nekas steidzams, tad var pierakstīties rindā, tomēr es arī plānoju savu laiku un nevaru 4h nonstopā citus laist pa priekšu, varbūt man ir akūtāka situāc.nekā tam baram grūtnieču, kas saliek ķeksīšus veidlapās! Bet vispār atmosfēra jebk.veikalā vai iestādē, kur jāgaida rindā ir drausmīga, vienas negācijas, izej ārā, nožēlo, ka vispār kaut kur gāji, sabiedrībā valda nenormāla neapmierinātība ar visu!
 • Dana
  +8 +6 -2

  Dana

  Bet tas taču ir tikai normāli, ka grūtnieces, mammas ar bērniem tiek palaistas rindā pa priekšu. Tā ir elementāra cieņa. Kādi likumi?!?
  Ir savi ētikas un morāles principi.
 • Vineta
  +5 +5 0

  Vineta

  Cepiens par ko? Par to, ka nestāv rindā, kur cilvēki sūta n-tos sūtījumus, maksā rēķinus u.t.t., lai saņemtu paciņu? Manā pasta nodaļā pat bez bērna esot, laiku pa laikam kāda darbiniece pajautā, vai ir kādiem jāsaņem sūtījumi, tad tos paņem bez rindas, iedod sūtījumu 1-2 minūšu laikā. Manuprāt ļoti normāla prakse. Vispār, kādreiz vairāk respektēja ģimenes ar bērniem, laikam tās vērtības bija citas. Mūsdienās visiem jāpukst. Es saprotu, ka kādreiz arī es steidzos un man nepatīk, ja apkalpo bez rindas, bet, es papukstu pie sevis, jo zinu ka man NAV taisnība. Tā ir tikai mana kurnēšana.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!