Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labvakar! Gribēju anonīmi ziņot par iespējamu krāpniecību. Aktīvi darbojas “Facebook” grupā vīrietis ar vārdu March Agency, piedāvā īrei dažādus īpašumus! Sākumā par sev interesējošo īpašumu sazinājos ar vēstuļu palīdzību, atbilde bija, ka īpašums ir rezervēts, lai gan bildes bija pieejamas un apskatāmas.

Izskatās pēc krāpnieka! Aktīvi darbojas “Facebook” grupā un piedāvā īrēt dzīvokļus!

Beigās cilvēki atteikušies, domāju, o, forši, tiku pie dzīvokļa, ko īrēt! Vīrietis arī uzreiz zvanīja, bet nekas cits netiek piedāvāts kā dzīvokli rezervēt, bez jeb kāda līguma… Skaitīt uz kontu viņam 200 EUR maksājuma uzdevumā norādot, ka tas ir par dzīvokli tādā un tādā ielā.

Uzreiz tikšot izņemts sludinājums un nākamnedēļ būšot saimnieks apskatei… Protams, uzreiz radās jautājums, kāpēc es redzēju šo sludinājumu, kad it kā īpašums iepriekš bija rezervēts, un kādēļ es nevaru viņu vienkārši ņemt un īrēt, satiekoties un slēdzot līgumu..

Izskatās ļoti līdzīgs, pirms kāda laika jau ar līdzīgu krāpniecības shēmu darbojošos tēlu… es neuzķēros, bet varbūt kāds uzķersies… Dzīvokļu piedāvājums jau stāv nemainīgs ilgi, par vilinošām cenām.”

Iesūtīja: Evelīna

Foto

2 komentāri

2 komentāri

 • xx

  xx

  Paskatījos profilu un secinu ka viņš ir biznesmenis ar lielo B. Viņam cik dzīvokļi ir pa visu Latviju, iedomājies kaut 5 dzīvokļus un īre pa 200eiro, tu vari atpūsties cik gribi un tev būs 1000eiro ienākumu jau. Cenas ir normālas tur, protams, nevar izslēgt ka ir zaglis, bet nu aizbrauc uz to adresi un pieklauvē pie durvim un uzzini vai kāds atvers durvis vai nē.
 • ..

  ..

  Tamlīdzīgi krāpnieki darbojas jau ļoti sen, gan pats esmu saņēmis piedāvājumus, ievietojot savu "vēlos īrēt" sludinājumu, gan pazīstami. Arī TVNetā vairāki raksti ir bijuši no apkrāptajiem, kuri naudu patiešām aizsūtījuši.
  Cilvēkiem ir jābūt uzmanīgiem un jādomā līdzi, būs citu dzīvokļu bildes, citas atrašanās vietas, citi izīrētāji, bet tā pati krāpšanas shēma. Neko nevajag maksāt kamēr dzīvoklis nav redzēts dzīvē, ideālā gadījumā arī vajadzētu pārbaudīt vai izīrētājs ir dzīvokļa īpašnieks un noslēgt īres līgumu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!