Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

13 komentāri
Izbrīnīja pēkšņā darba laika maiņa! Regulāri sūtu un saņemu sūtījumus pa pastu!

“Labdien! Regulāri sūtu un saņemu sūtījumus pa pastu! Izbrīnīja pēkšņā darba laika maiņa!

Kā cilvēks ar darba laiku no 08.00-17.00 Rīgā katru darba dienu var izņemt sūtījumu!? Kādreiz vismaz bija līdz pusdienlaikam svētdienā, kad pasts strādāja!”

Iesūtīja: Evija

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • ,
  +1 +1 0

  ,

  Melluži ir Jūrmalā, ja strādā Rīgā līdz plkst. 17:00, tad uz pastu līdz 18:00 var arī nepaspēt - atkarīgs, kurā Rīgas galā strādā. Un ne visiem ir tāds darbs, kur var tā vienkārši 20 min ātrāk aiziet prom.
 • .......
  +1 +1 0

  .......

  Te jau vēl ir labi otrdienās un ceturtdienās līdz 18:00. Piemēram, Līgatnē – pasts strādā līdz 13:30 un brīvdienās slēgts. Ja tev ir darbs pilsētā, tad vari izņemt pusdiena slaikā. Bet, ja strādā ārpus, tad vai nu ņem brīvu dienu uz sava rēķina, vai paliec bez sūtījuma.
 • Latvijas Pasts
  0 0 0

  Latvijas Pasts

  Labdien.
  Mellužu pasta nodaļas darba laiks tehnisku iemeslu dēļ mainīts īslaicīgi, un jau no 11.septembra pasta nodaļa atsāks strādāt arī sestdienās, pielāgojoties strādājošo klientu interesēm. No 11.septembra Mellužu pasta nodaļai noteikts šāds darba laiks:
  P 9:00–15:00
  O 9:00–18:00
  T 9:00–15:00
  C 9:00–18:00
  P 9:00–15:00
  S 9:00–13:00
  Sv -

  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl