Sūdzību dēlis: Ieraudzīju ļoti interesantu virsrakstu Ogres Vēstīs!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Ieraudzīju ļoti interesantu virsrakstu Ogres Vēstīs!
Foto: Bez Tabu skatītājs

“Labdien, vēl šodien, ieejot vietējā Ogres pasta nodaļā, ieraudzīju ļoti interesantu virsrakstu “Ogres Vēstīs”… Vai tiešām ir jāgodina Latvijas krogs?”

Iesūtīja: Oskars

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Foto: Bez Tabu skatītājs

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • DDTR
  +7 +7 0

  DDTR

  Vienīgais iemesls kāpēc cilvēki mēdz bļaut par šādām lietām pa visu Latviju ir tas, ka šādas lietas ir viņu vienīgā problēma dzīvē. Tie kuriem ir daudz nopietnākas problēmas dzīvē neies bļaut tagad pa visu Latviju, ka redz vienā avīzē ir pieļauta šāda drukas kļūda.
 • Ups
  +8 +7 -1

  Ups

  Kādai tantei atkal nav ko darīt....tas sūdzību dēlis nervizām tantēm kurām nav ko darīt.Viens burts trūkst un šamai vecenei pa pus Latviju tagad jābļauj
 • UTB
  +5 +5 0

  UTB

  Nu b**n! Tā ir drukas kļūda, kuras rezultātā vārda karogs vietā ir vārds krogs! Ne visai glīta kļūda, tomēr kļūda. Mēs visi esam tikai cilvēki un dažkārt pieļaujam kļūdas! Man šķita ka šis sūdzību dēlis tika izveidots priekš daudz nopietnākām problēmām kā vietējo avīžu drukas kļūdas, taču tā vis laikam nav! Lai padarītu šo situāciju vēl smieklīgāku kādam vajadzētu iesūtīt sūdzību par drukas kļūdām, kuras šad un tad var atrast ziņu portālos!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!