Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Iekšā iepakojumā bija pilns ar tīkliem un, izberot mannu bļodā, varēja atrast tārpus!

“Labrīt! Šodien no rīta vēlējos bērnam uzvārīt mannas biezputru, bet, atverot iepakojumu, kas nebija vērts vaļā un bija pirms nedēļas nopirkts veikalā, atklāju nepatīkamu pārsteigumu, jo iekšā iepakojumā bija pilns ar tīkliem un, izberot mannu bļodā, varēja atrast tārpus.

Uz iepakojuma derīguma termiņš bija 02/2017. Ražotājs ir “Gold Corn”, un šī vispār nav pirmā reize, kad iepakojumos atklāju tārpus arī citu firmu ražotajās graudaugu pārslās, kā Herkules un Rimi ātri vārāmās pārslas, esmu atradusi tārpus.

Ir gadījies vairākas reizes uzvārīt putru ar tārpiem, vienkārši nepamanot, ka tur ir iekšā. Sākumā domāju, ka mums skapītī, kur glabājas graudaugu iepakojumus, ir iemitinājušās kodes, bet skapītis bija pilnīgi tīrs un neko neatradām, kas būtu pie vainas tārpiem iepakojumos.

Sanāk, ka tārpi nāk no iepakojumiem. Agrāk es nebiju ievērojusi, ka iepakojumos veidotos tārpi, un vienkārši rodas jautājums, kas notiek fabrikās, viņiem ir kaut kādas problēmas ar parazītiem vai kā, ka tik bieži iepakojumos ir bijuši tārpi?

Iesūtīja: Maija

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Manna
    +1 +1 0

    Manna

    Tā tagad visur ir, uzglabā taču ilgi noliktavās un tur taču salien visādi mazi s**.
    Jāieliek saldētavā, pirms ēšanas un viss nosals! Tad var ēst ņamm

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl