Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien, Bez Tabu! Šodien Gulbenē veikalā “Beta” nopirku “apetelīgas” desas. Atbraucot mājās, ievēroju, ka vēl neatvērtā iepakojumā, viss ir sapelējis, lai gan termiņš ir līdz 3.03.2017. Tā ir ražotāja vaina, vai tomēr tik slavenais veikals nepareizi uzglabā produktus un neskatās, ko liek plauktos?”

Gulbenes veikalā “Beta” nopirku “apetelīgas” desas. Tā ir ražotāja vai veikala vaina?

Iesūtīja: Sanda

2 komentāri

2 komentāri

 • Igors

  Igors

  Nu un pa ko tu cel brēku?
  Aizej atpakaļ uz veikalu palūdz samainī vai atdot naudu atpakaļ, lieta darīta.
 • 123

  123

  Šajā gadījumā var būt gan - gan. Gan ražotāja vaina, ka prece neiztur galīgo derīguma termiņu, uzglabājot atbilstoši paredzētajiem noteikumiem, gan pārdevēja, neievērojot noteiktās uzglabāšanas prasības. Kurš vainīgs? Jāveic pārbaudes.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!