Sūdzību dēlis: Grūtniece no zobārsta krēsla taisnā ceļā pie sistēmas slimnīcā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

16 komentāri
Grūtniece no zobārsta krēsla taisnā ceļā pie sistēmas slimnīcā!
Foto: F64

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Sandra sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labvakar! Ar zoba sāpēm biju vērsusies SIA Rīgas zobārstniecība, Blaumaņa iela 17! Pie ķirurga Kazaka Māra! Viss jau būtu bijis labi, bet viss sākās, kad man iespricēja anestēziju zobam! Mani atstāja kabinetā vienu, biju iesēdināta krēslā, un man sāka kļūt slikti!

Galva sāka reibt, viss gāja uz ģīboni, sāku saukt palīgā, bet neviens nenāca! Mēģināju nokāpt no krēsla, taču no zāļu iedarbības nejutu kāju apakšējo daļu! Kā tas varēja būt, nezinu! Jo špricēja vaigā, lai varētu izraut zobu… Rezultātā sastiepu saites un vairs nevaru paiet, jo kājas sāp!

Aizmirsu piebilst, ka esmu 8 grūtniecības mēnesī! Kā vispār varēja atstāt grūtnieci vienu…? Sekas bija tādas, ka no viņu klīnikas mani aizveda uz Stradiņu slimnīcu, pāris stundas biju pie sistēmas, mēģināja pacelt asinsspiedienu, jo bija ļoti pazeminājies! Un, kā jau teicu, bija sastieptas saites abām kājām… Rakstīju Administrācijai, nekādas atbildes! Ar cieņu Sandra!”