Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Lūk, Alojas novada ceļš! Pirms ceļa “remonta” šis posms bija izbraucams un labs. Pats trakākais posms ir tieši ceļā uz pilsētu, kur ar mašīnu izbraukt ir tīrākā elle un mokas.

Elles ceļš Alojā! Liekas, ka ceļam vispār nav pamata, mašīna grimst un arī ātri plīst
Foto: Bez Tabu skatītāja

Liekas, ka ceļam vispār nav pamata, mašīna grimst un arī ātri plīst pa tādiem ceļiem.

Kas notiek, vai cilvēki vispār drīz nevarēs pārvietoties? Līdz pilsētai tie ir 6 km “elles ceļa”.”

Iesūtīja: Aina

Video

7 komentāri

7 komentāri

 • Žubīte
 • Kristīne

  Kristīne

  Pietiks reiz klausīties arī solījumus no Alohas pilsētas domes.... Zvanīju divas reizes atbildīgai personai Ozolam par šo ceļa posmu, tikai skaisti vārdi un tukši solījumi...
 • Kristīne

  Kristīne

  Pietiks teiz klausīties arī solījumus... Zvanīju divas reizes atbildīgai personai par ši ceļa posmu, tikai sk
 • Baib

  Baib

  Ne tikai Alojā...vilzēnos arī. Fūres brauc pa zemez ceļu, pa kuru tām vispār nebūtu jābraukā. Pie kam vēl tādā ātrumā,ka reizēm bail pat ar bērnu iet pastaigāt. Un grēderēts tiek tik reti un tikai tad,kad tiešām vairs nevar...
 • Valliete

  Valliete

  Tas pats autoceļa posmā Vecumnieku novadā - Valle - Jaunjelgava. 100 % atbilstība plus bedres, kurās var palikt bez riteņiem, tikai kilometru vairāk... ap 20km. Un atbildīgs nav neviens... skumji...
 • Jānis Ronis

  Jānis Ronis

  Ir pienācis laiks mainīt mašinu pret zirgu,vai vismaz pret ēzelīt un nebūs nekādu problēmu.
  • Dainis

   Dainis

   Ir pienācis laiks sākt rīkoties ! Pietiek vienreiz sēdēt un mīņāties vienā un tai pašā vietā . Aicinu visus Latvijas iedzīvotājus , ne tikai laukos dzīvojošos , bet ari pilsētās ! Aktīvi interesēties par to kas un kā notiek jūsu novadā vai atteicigajā pašvaldībā. Iedzīvotājiem nodokļu maksātajiem , tiem ir jānosaka kā strādāt valdībai nevis otrādi! Un redzot kādu netaisnību vai vienkārši jums ir kādi jautājumi droši , bez jebkādas , Ai ko ta es tur ! Uzdot sev un apkārtējiem interesējošus jautājumus .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!