Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Dzirnezerā dažu dienu laikā divas reizes “nolaiž” ūdeni. Kas notiek?
Foto: Bez Tabu skatītājs

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Toms sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Čau! Rakstu sakarā ar Kazdangas Dzirnezera kārtējo ”nolaišanu”. Vietējiem copmaņiem un, domājams, arī pārējiem normāli domājošiem cilvēkiem tas viss ir līdz kaklam. Pirms pāris dienām tas ezers jau tika nolaists, tagad atkal. Kas notiek!? Jāpiebilst, ka to visu organizē vietējā HESa – “zaļās enerģijas ražotāja” īpašnieks. Vai varat nokaidrot, cik ilgi tas bezpriģels turpināsies. Ar cieņu, Toms!”

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Mārtiņš
  +3 +3 0

  Mārtiņš

  Vispaar aizliegt tiem hesiem regulēt līmeni. Upē, kas tek caur šo dzirnezeru zivis un vēži jau pazuduši. Aceros, ka pirms gadiem desmit, šajā upē bija lielas foreles, vēdzeles, sapali un citas zivis. Tagad tur var noķert tikai sapalus, kas atpeldējuši no tebras upes. Un tas hess upē regulē līmeni, vienu brīdi upē normāls līmenis, bet pēc brīža hess izslēdz savas turbiinas un upe pēc strauta izskataas. Tas ir pilniigs arpraats, visatlautiiba
 • Mārtiņš Jaunzemis
  +2 +2 0

  Mārtiņš Jaunzemis

  Pagājušo gadu jau viņi tur k-ko remontēja, kā rezultātā jau ezers nolaidās un zivis protams izmuka upē. Un šogad, nolaišana notika laikā, kad līdakas bija iznārstojušas. Tātad, tā jau maz palikušās zivis, bija iznārstojušas un kad dzirnezers nolaidās, visi zivju ikri gāja boja. Ezers, kurš bija bagāts ar zivīm tika izpostīts. Tas taču ir trakāk, kā maluzvejnieki! Un es varētu nosaukt vel daudz Kurzemes foreļu upes, kuras Hessu dēļ ir izpostītas.
 • Fui!
  0 0 0

  Fui!

  Zaļie uztraucas tikai tad, ja kādai vecai liepai nozāģē nokaltušo galotni. Zivis? Tas ir nieks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl