Sūdzību dēlis: Domāju, ka šis būtu jāredz kriminālpolicijai. Facebook.com uzgāju nu ļoti interesantu sludinājumu

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
Domāju, ka šis būtu jāredz kriminālpolicijai. Facebook.com uzgāju nu ļoti interesantu sludinājumu

“Labdien! Pirms pāris dienām www.facebook.com slēgtā grupā “auto pirkt un pārdod” uzgāju nu ļoti interesantu sludinājumu. Pievienoju foto – domāju, ka šis būtu jāredz kriminālpolicijai.”

Iesūtīja: Tatjana

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • nu gan
  +4 +4 0

  nu gan

  Cilvēks pirmo reizi saskāries ar spamu? Nekad nav dzirdējis par Nigērijas princi, kurš grib dāvināt 8 miljonus mantojuma naudas tev?
  Iesaku palasīt kādreiz tos spamus, kuri tev e-pastā pienāk :)
 • já gan
  +1 +1 0

  já gan

  skan neticami, bet nudien ir vél daudzi, kas neko par Áfrikas labdariem nav dzirdéjushi. izskatás péc Kamerúnas tálrunja numura, ar to viss izteikts..
 • ir arī

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl