Sūdzību dēlis: Ziepniekkalna mežs ir viena liela izgāztuve!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ziepniekkalna mežs ir viena liela izgāztuve diemžēl jau vairākus gadus!”

Ziepniekkalna mežs ir viena liela izgāztuve!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Attiecīgie dienesti nereaģē uz situāciju. Tā tikai pasliktinās katru dienu,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Sandra.

4 komentāri

4 komentāri

 • Davai-lama

  Davai-lama

  Iemācies pieņemt pasauli tādu kāda tā ir - ja tev nepatīk mežs tad vari savu suni nokārtot renstelē.
 • Vita

  Vita

  Nu ko, Sandra, cimdus un grābekli un maisus rokā un -pie tīrīšanas. Mēs apkārtējie jau pirms pāris gadiem to mežu tīrījām.
  • Streva

   Streva

   Un tikmēr pašvaldībā kāds saņem algu par tīrīšanu, un tu viņiem iemācīji neko nedarīt.
 • Cukcuk

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!