Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

23 komentāri
Ziedojuma kastītes “Maxima”.. zūd ticamība, ka ziedojumi nonāk tam paredzētajam mērķim!

“Labdien! Šādas ziedojumu kastītes jau kādu mēnesi ir “Maxima” veikalā Dzelzavas ielā 6A. Kam īsti tiek vākti ziedojumi, vai pārdevējiem pusdienu naudai?

Un kam šī saziedotā nauda nav tikusi? Zūd ticamība, ka vāktie ziedojumi vispār nonāk tam paredzētajam mērķim!”

Iesūtīja: Zane

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Iveta Brikova
 • Gunta Vantere
  +16 +14 -2

  Gunta Vantere

  Tādēļ es neziedoju-nevis tādēļ kad žēl bet tādēļ kad nezinu kur tā nauda nonāk.
 • Harijs Saukums
  +15 +13 -2

  Harijs Saukums

  Reiz maksimā novēroju tādu situāciju. Apsargam stāvot klāt, divas maksima pārdevējas varen cītīgi mēģināja izkratīt naudiņas. Jautājums,- Kāpēc nebija klāt pārstāvis no ziedot.lv? Kāpēc jākrata ar kratīšanu, ja ir citas iespējas?
  Un vispār, naudas izņemšana jāfilmē, jādokumentē un jārāda tautai lai nebūtu aizdomu.
  Es arī neticu labdarīgiem mērķiem, kaut gan cenšos ziedot tieši cietušajam, trūcīgajam, vai dzīvnieku patversmei

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl