Sūdzību dēlis: Zemesgabals Purvciemā pārtop par izgāztuvi!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlos informēt par kādu pašvaldības zemesgabalu, kas atrodas Purvciemā starp dzīvojamām mājām – Zvaigznāja gatvē 1 un 3, kas regulāri tiek piegružots ar atkritumiem.”

Zemesgabals Purvciemā pārtop par izgāztuvi!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tas arī netiek kopts, bet šķiet, ka šobrīd uz tā top arī izgāztuve. Būtu interesanti uzzināt, kas ir atbildīgs par tā sakopšanu? Kas kontrolē šos procesus? Šķiet, ka konkrētā situācijā pārkāpējs un kontrolētājs ir viena persona.”

5 komentāri

5 komentāri

 • Es

  Es

  Usokovu lielo solitaju sevis slavinataju cilveks kas grib but barvedis vieglas pelnas guveju atpakal uz rigu, slotu lapstu roka un uzkopt ridzinieku in teres savu veletaju teritoriju ko dari brisele ar ienaidniekiem derwetu ar parejiem zagliem no latvijas padzIvot biski sibirija atistit varenas krievzemes sadzas
 • Peteris Grava
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Aizbrauciet uz Brekšiem (Juglas papīrfabrikas ciematu) - tur vispār viss rajons ir liela svalka...
  Skaista daba, meži, ezers, upe...
  Un viss aizdirsts...
  Reāli - visur cilvēku atstāti mēsli.

  Esmu vienīgais trakais, kurš tur kaut ko tīra vispār.
  Vientuļais brīvprātīgais sētnieks. 😂
 • ..

  ..

  Pasvaldibas vispar neko nedara..menesiem nesavac lapu maisus.Un nekopj savus zemes gabalus...veci krumi aizaug...koki briesmigi..viss piemeslots.Kas daras pie 84 vdsk ..vispar sausmas...Par ko vini sanem algas?
 • Kosa

  Kosa

  Liekas ka pats ziņotājs ir sametis savus rozā maišeļus uz pašvaldības izvešana sagatavotajiem lapu maisiem....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!