Sūdzību dēlis: Zem tilta kāds bija izlējis eļļu, tāpēc es nokritu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Zem Brasas tilta uz gājēju/velo celiņa pārejas pāri sliedēm kāds bija izlējis eļļu.”

Zem tilta kāds bija izlējis eļļu, tāpēc es nokritu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kā rezultātā zaudēju vadāmību ar riteni un nokritu. Man nesāpēja, bet jutos dziļi aizvainots. Gribētu noskaidrot vainīgos, lai viņiem neatriebtos,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Kristaps.

24 komentāri

24 komentāri

 • Tomass EL Rachko
 • Santa Kalnina

  Santa Kalnina

  Šeit būtu darbs Inspektoram Tutiņam

  if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; }
 • Oto Juris Seļickis

  Oto Juris Seļickis

  Bez tabu lūdzu publiskojat sūdzību autorus, tad arī viņi varbūt padomās vai tiešām jums rakstīt😅
 • Skats

  Skats

  Mopēds karteri pārsitis un centies uz sliedēm noliet, bet hipsteri ar divriteņiem izkēpājuši pa visu ielu.
  Ceļi satiksmes noteikumos ir teikts ka velosipēdistam drošībai jābrauc ar ātrumu kas nepārsniedz gājēju ātrumu, jeb lasot starp rindiņām - patstulohs
 • Oskars Stiens

  Oskars Stiens

  Noteikti arī brauci uz 30kmh tur un asi pagriezies, protams uz jebkā uz eļļas, vai, ūdeni paslides. Nabaga cilvēki pa katru sāpīti tagad sūdzas, fuuu, boooo
  • Jurec Jurec Inžektors

   Jurec Jurec Inžektors

   Oskars Stiens tāpēc būt nīkulim laikam ir stilīgi
 • Endijs Klārs
 • Jēkabs Kaska

  Jēkabs Kaska

  Aizvainojums drosvien radās no tā, ka pēc pēdām redzams ka daudzi citi aizbraukuši tālāk....🤔😂 bet galvenais ka nesāpēja 😉 un "atriebties" svēta lieta 😂😂😂....tomēr ja nu kādam netīšām izlija, ko tad🤔 tāda sapinķerēta šeit tā lieta.😂😂😂😂😂😂
 • Laura Vezinga

  Laura Vezinga

  Ak nabadziņš un tad nevarēja pirms tam to pleķi redzēt un kā gudrs cilvēks nokāpt no tā riteņa un pastumt to gabaliņu? 🤦‍♀️
 • Mara Madaraja
 • Matīss Kurilovs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!