Sūdzību dēlis: Zelta Zivtiņas akcijas “Nereāli vienreizīgi” izrādījusies maldinoša!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

13 komentāri
Zelta Zivtiņas akcijas “Nereāli vienreizīgi” izrādījusies maldinoša!

“Zelta Zivtiņa 31.janvārī rīkoja akciju “Nereāli vienreizīgi”, kurā par 6,49 eiro bija pieejamas 20 preces iegādei. Katra vienā eksemplārā.”

“Lai iegūtu iespēju tās nopirkt, bija jāskatās lapā no 9 rītā līdz 16 pēcpusdienā. Tā kā bija daži brīvi brīži dienas laikā, nolēmu ieiet viņu lapā. Atvēru 3 reizēs, 3 dažādus priekšmetus un atjaunoju lapu. Bija uzraksts “Drīzumā”. Atjaunojot lapu bez apstājas izleca uzraksts – “Izpārdots”. Un tā visās 3 reizēs.

No statusa “drīzumā” līdz “izpārdots” bija nieka 1 sekunde. Neticu, ka kāds spēj izvēlēties tarifu plānu, ievadīt telefona numuru, autorizēties un vēl apstiprināt to visu, tās vienas sekundes laikā. Uzskatu, ka tas viss ir liels mārketinga triks klientu piesaistei, esošo un topošo klientu maldināšana.

Īsumā – krāpniecība. Nav jau tā, ka kaut ko ļoti no tā visa vajadzēja. Vienkārši nebija ticības, ka tādas mantas var tik lēti dabūt, tāpēc nolēmu pārbaudīt,” par piedzīvoto stāsta Bez Tabu skatītājs Artūrs.