Sūdzību dēlis: Zefīra loterijas reģistrācijas lapa nedarbojas jau piekto dienu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“”Laimas” zefīra loterijas reģistrācijas lapa nedarbojas jau piekto dienu!”

Zefīra loterijas reģistrācijas lapa nedarbojas jau piekto dienu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ļoti nenopietna attieksme no liela uzņēmuma!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ēriks.

4 komentāri

4 komentāri

 • Edgars Ozols

  Edgars Ozols

  Artūrs Vītoliņš Šis ir vēl trakāk 🤦🏻‍♂️
 • Kristīne Cirule

  Kristīne Cirule

  Ha ha tā pat ka maximas ģimenes loterija ! Nedēļu pirms loterijas beigām jau bija zināmi laimētāji
 • Juta Daniloviča
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  NEKĀ!!! Ej un laimē ceļojumu strādājot, tā kā droši vari vien doties savā saldajā ceļojumā uz... DARBU! 😉

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!