Sūdzību dēlis: Visu laiku zvana un piedāvā savus pakalpojumus, lai gan saku, ka man tie neinteresē!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pēdējā pusgada laikā uz manu personīgo telefona numuru, vismaz sešas reizes, ir zvanīts no SIA Dižozols ar viņu pakalpojumu piedāvājumiem.”

Visu laiku zvana un piedāvā savus pakalpojumus, lai gan saku, ka man tie neinteresē!
PIXABAY.COM

“Esmu teikusi, ka man nav saistoša informācija par mežu apsaimniekošanu, lai vairāk uz šo numuru nezvana. Paiet kāds laiks, un atkal zvans, tikai šoreiz cits runātājs. Atkal no tā paša telefona numura 66164540.

Jau apnikuši šie uzbāzīgie zvani. Zvana dažādos laikos, no rīta, darba laikā, pēcpusdienā. Tas ir traucējoši un kaitinoši. Vai tiešām nepietiek ar vienu reizi, ja cilvēks skaidri pasaka – nezvaniet man vairāk, mani jūsu piedāvājums neinteresē.

Uzskatu, ka tā ir agresīva un uzbāzīga reklāma, par kuru pienāktos kaut kādas sankcijas. Viņi traucē cilvēkus darba laikā ar savu reklāmu un pat nepainteresējas, vai cilvēkam ir saistība ar mežu apsaimniekošanu un izstrādi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Inga.

10 komentāri

10 komentāri

 • Saule

  Saule

  Elementāri - sakat ka šis ir uzņēmuma telefons, par šādien jautājumiem darba laikā runāt nav atļauts - nekad neviens no šiem uzbāzīgajiem vairs nezvanīs.
 • Nja

  Nja

  Man ar zvana no kaut kādas ārzemju kompānijas gelvora pergel, piedāvā naudu! Noblokeju zvana no cita numura, teicu ka man nevajag viņu naudu!!!!
 • Rita

  Rita

  Peec pieredzes varu teikt ka vaina ir telemaarketinga uznjeemumaa, nevis pakalpojuma sniedzeejaa. Telemaarketings arii patiesi labi straadaa, taapeec arii tur investee naudu uznjeemumi.
 • Tumsonība

  Tumsonība

  Nobloķē! Necel!
  Kurš tiešām gribēs kontaktu ar Tevi,ierunās ziņu vai uzrakstīs SMS.
 • Mairis Ozolins

  Mairis Ozolins

  Būtu tiekuši lai brauc skatās mežu un miers ja meža nav paši vainīgi.
 • Lol

  Lol

  Zvanu ar no telemarketinga, strādāju tāda kompānija, piedāvāju pakalpojumus, ja cilvēks pretīgi atbild tad speciāli lieku atzvanu tajā pašā dienā vakarā vai nākamajā dienā lai kolēģis atzvana un kaitina tālāk, bet ir gadījies ka pie 3 reizes atzvana cilvēks paņem pakalpojumu, mums maksā labus bonusus par to tāpēc uzbazhamies un turpināsim tā darīt, mums neintreses jūsu viedoklis, :)
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Ja zvana no 67..... tad problēmu maz,nospied uzreiz atteikt,bet šie uzradušies ar mobilajiem un te jau jāsāk piedomāt....varbūt kādam draugam cits nummurs ;)
 • Mareks Kalnins

  Mareks Kalnins

  Gan jau tavai gudrajai trubai ir numuru bloķētājs funkcija-iesaku sākt izmantot un būs tev miers.🤣🤣🤣🤣
 • Juris Kante

  Juris Kante

  Saprotu to, ka starp zvanītājiem nav koordinācijas un viens operātors nezin kam zvana cits operators. To operātoru taču ir vairāki.
 • Re kā!

  Re kā!

  Šādi zvani no daudzām kompānijām cilvēkiem uzbāžas. "Drošības nolūkos saruna tiks ierakstīta"! Un tad sākas neatlaidīgi piedāvājumi. Maz ka reklāmas soc.tīklos,vēl zvanās uz tel. Vienkārši jābloķē nezināmie numuri,kuri neeksistē katalogā un lieta darīta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!