Sūdzību dēlis: Visu laiku zvana un piedāvā savus pakalpojumus, lai gan saku, ka man tie neinteresē!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Visu laiku zvana un piedāvā savus pakalpojumus, lai gan saku, ka man tie neinteresē!
PIXABAY.COM

“Pēdējā pusgada laikā uz manu personīgo telefona numuru, vismaz sešas reizes, ir zvanīts no SIA Dižozols ar viņu pakalpojumu piedāvājumiem.”

“Esmu teikusi, ka man nav saistoša informācija par mežu apsaimniekošanu, lai vairāk uz šo numuru nezvana. Paiet kāds laiks, un atkal zvans, tikai šoreiz cits runātājs. Atkal no tā paša telefona numura 66164540.

Jau apnikuši šie uzbāzīgie zvani. Zvana dažādos laikos, no rīta, darba laikā, pēcpusdienā. Tas ir traucējoši un kaitinoši. Vai tiešām nepietiek ar vienu reizi, ja cilvēks skaidri pasaka – nezvaniet man vairāk, mani jūsu piedāvājums neinteresē.

Uzskatu, ka tā ir agresīva un uzbāzīga reklāma, par kuru pienāktos kaut kādas sankcijas. Viņi traucē cilvēkus darba laikā ar savu reklāmu un pat nepainteresējas, vai cilvēkam ir saistība ar mežu apsaimniekošanu un izstrādi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Inga.