Sūdzību dēlis: Viss veikals ir piekrauts ar kastēm, tāpēc veidojas drūzmēšanās!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Saīstībā ar vīrusu sākušās rindas pie veikaliem. Nevis noteikumi vainīgi, bet paši veikali, piemēram, “Maxima XXX” Deglava ielā 67.”

Viss veikals ir piekrauts ar kastēm, tāpēc veidojas drūzmēšanās!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Veikalā ejas, kur cilvēki iet, ir piedrūzmētas ar neizpakotām vai izpakotām kastēm –  nesavāktām, izliktām “Barbora” kastēm ejās. Visam tam pāri strādā tikai divas kases, pie kurām stāv garas rindas, kaut gan var strādāt vismaz daļa no apmēram 7 kasēm. Tā ir pilnīga veikala vaina, no rītiem strādā pat viena kase, un tas ilgst jau no pagājušā gada vasaras!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Aija.

13 komentāri

13 komentāri

 • Aija Graudaka
 • Janis Svarcbergs

  Janis Svarcbergs

  Mirstiigos tik vajaa bez tabu,no augstākiem plauktiem jau bikšeles trīc,kā jau sūdainie.
 • Mārīte Lasmane

  Mārīte Lasmane

  Tā nu tas ir Deglavas Maximā,kur ej tur priekšā Barboras kastes...,ne apkārt ,apiet,ne pāri pārkāpt😂
 • Liene Derkaca

  Liene Derkaca

  Bet vai neviens nav pamanījis ka valdība ir cilvēkus iegrūdusi šajā samazgu bedre ?! Ja nebūtu debilu ierobežojumu nebūtu šādas situācijas jo daudzi nevēloties stāvēt rinda lauka izvēlas pasi savākt sagatavoto preci vai gaida kai to atved uz mājām . Es arī iepērkos nevis vienai dienai bet vismaz 4-5 dienām un ar mazo groziņu bodē man nav ko darīt bet stāvēt un nez cik ilgi gaidīt un salt lai tiktu bodē nu nav vēlme .
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Varbūt lai apseko arī mazpilsētās tos Maxsimas? tā piekrāmēts ar ko tik nav,jāgrūstas ar tiem ratiem un kuram veiklāks riksis,tiek pie plauktiem,bet ja kāda trauksme,nedomā kur laukā tikt,sabradāsim viens otru un beigta balle!
 • Sinilga Ozoliņa

  Sinilga Ozoliņa

  Šitais vienreiz jāizbeidz! Jābeidz ņirgāties atklāti par cilvēkiem. Cilvēki, kuri cenšas atkāti ietekmēt mūsu apziņu, nesanāks! Mēs esam spējīgi sadoties rokās, novilkt uzspiestās maskas un jums atļaut iet virzienā, kur Dauka gāja....
  • Madara Linde

   Madara Linde

   Sinilga Ozoliņa piemēram, tajā virzienā, kur nav kastes? 😁
  • Gunta Krastiņa Vanka

   Gunta Krastiņa Vanka

   Un kādā virzienā tad Dauka gāja? Vai nepameklējot internetā, zināt to? 🤔
 • Kristaps Bērziņš

  Kristaps Bērziņš

  Beztabu. Kur reportaža ar Kariņa un Levita poti? Cik personas bija telpā ieskaitos jūs reportierus? Vai Špaks saslimis bija, ka tur nebija? Kur valst policija bija? Ielās ķer parastos mirstīgos, bet politiķus.........
 • Martins Kuks

  Martins Kuks

  Man arī šitās noliktavas kastes piegruzītas starp plauktiem kaitina
  • Anna Vagnere

   Anna Vagnere

   Martins Kuks kāpēc iet uz pārtikas veikalu, ja var pasūtīt?
 • Gints Mileris
 • Ella

  Ella

  Vai vispār kāds skata kas notiek veikalos? kā piekrāmētas Maxsimas? piemēram Limbazos ir tā,ka nevar vispār ar ratiem,starpās izbraukt,bet ja gadas piemēram tā,ka steidzoši veikals jāpamet ? cilvēki lai kaut pa visu veikalu būs kādi 10....viens otru sabradās un par izkļūšanu laukā....maz cerības! Maz,ka viņi krāpjas ar akcijām,vēl piekrāmē!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!