Sūdzību dēlis: Visiem būtu derīgi iepazīties ar “Rīgas namu pārvaldnieka” pēdējo inovāciju!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Domāju, ka visiem būtu derīgi iepazīties ar “Rīgas namu pārvaldnieka” pēdējo inovāciju!”

Visiem būtu derīgi iepazīties ar “Rīgas namu pārvaldnieka” pēdējo inovāciju!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“No lietusūdens notekas līdz trotuāra līmenim tikai 172 cm un 160 cm. Mājas adrese J.Endzelīna ielā 5,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Tālis.

8 komentāri

8 komentāri

 • Rīgas namu pārvaldnieks

  Rīgas namu pārvaldnieks

  Labdien!
  Agrāk regulējumi noteica, ka atbilstoši Latvijas klimatiskajai zonai lietus ūdens notekai jābūt 350 mm augstai. Taču kopš tiem laikiem daudz kas ir mainījies. Šobrīd tehniskajos noteikumos ir paredzēti dažādi noteku augstumi. Konkrētajā situācijā un norādītajā adresē - tehniskais risinājums atbilst noteikumiem un nenodara kaitējumus ēkas konstrukcijām.
 • Pss
 • Arnis

  Arnis

  Drīzāk būtu jāuztraucas par to kur ūdens tiek novadīts un kas notiek aiz siltinājuma...
 • Minna
 • Martins
 • Dzintars
 • Greex
 • Lala

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!